Marketing

Znajdź z Nami Klientów

Skuteczne Strategie Marketingowe dla Firmy i Apartamentu.
Szukasz skutecznych specjalistów, którzy zadbają o marketing Twojego apartamentu lub Twojej firmy ? Skorzystaj z naszej oferty i skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie zmaksymalizować działania i osiągnąć założone cele.

Skuteczne zarządzanie nieruchomością wymaga umiejętności odpowiedniego marketingu i reklamy. Właściciel musi promować swoje nieruchomości, docierać do potencjalnych najemcówi przekonywać ich do wyboru właśnie jego oferty. 

Baltic Best Apartment z wielkim sukcesem prowadzi działania marketingowe w Polsce i za granicą, Jesteśmy obecni na głównych portalach rezerwacyjnych oraz aktywnie działamy na naszej stronie internetowej. Szczególną wagę przywiązujemy do social mediów (facebook, instagram, tiktok), które w obecnych czasach są sporą odskocznią do efektywnych działań, docierając do szerokiej grupy potencjalnych klientów. 

Skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie skuteczną strategię marketingową, która pomoże Tobie w osiągnięciu celów.

Dlaczego warto nam zaufać

Znalezienie najemców

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i wiedzy rynkowej, skutecznie dopasujemy Twoją nieruchomość do osób poszukujących luksusowego zakwaterowania nad morzem.

Zarządzanie nieruchomościami

Zapewniamy kompleksową usługę zarządzania apartamentami, która niesie ze sobą szereg atutów, zarówno dla wlaścicieli nieruchomości jak i potencjalnych najemców.

Utrzymanie nieruchomości

Regularnie monitorujemy stan techniczny i estetyczny apartamentu, dbając o czystość, funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.

Monitorowanie płatności

Nasz zespół monitoruje płatności najemców w celu zapewnienia Ci stabilnego i regularnego dochodu z wynajmu.

Naszym celem jest zapewnienie Ci sukcesu i maksymalnego zysku z Twojej inwestycji.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nami, chętnie omówimy szczegóły naszych usług i przedstawimy Ci nasze osiągnięcia w branży zarządzania nieruchomościami.

Często zadawane
pytania

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami nad Bałtykiem
Dane firmy:
BALTIC BEST APARTMENT SP. Z O.O.
KRS: 0001070012
NIP: 9252143011
REGON: 52697581700000
Adres: Ul. Brzozowa 8A, 67-106 Modrzyca

Baltic Best Apartment © 2023. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności
pl_PLPolski