Jak rozpocząć współpracę

Jak rozpocząć współpracę z Baltic Best Apartment

01

Spotkanie z Managerem

Skontaktuj się z jednym z naszych Managerów telefonicznie lub mailowo. Umówimy pierwsze spotkanie, podczas którego ustalimy jakie są Państwa oczekiwania oraz przygotujemy wstępny materiał do oferty. Decydując się na współpracę, podpiszemy umowę i odbierzemy klucze do apartamentu, a następnie przystąpimy do działania.
Manager DE: Rafael Schmiel +49 176 227 09897 Manager PL: Mariusz Karpiński +48 511 445 504 info@baltic-best-apartment.com
02

Przygotowanie apartamentu (home staging)

Pomożemy przystosować apartament w celu stworzenia atrakcyjnej oferty pod wynajem. Odpowiednio zadbamy o przygotowanie nieruchomości pod kątem wizualnym i praktycznym. Zadbamy o jego stan techniczny, odświeżenie i czystość, a także w porozumieniu z Państwem dopracujemy kwestie wyposażenia, umeblowania i dekoracji.
03

Działania marketingowe

Dla każdego apartamentu przygotujemy indywidualne zasady strategii marketingowej. Profesjonalne filmy, zdjęcia, obecność na portalach rezerwacyjnych i naszej stronie internetowej, aktywna obecność w social mediach to tylko niektóre z działań jakie podejmujemy, by zwiększyć możliwość wynajmu Państwa nieruchomości. Posiadacie Państwo pełną kontrolę nad naszymi działaniami, poprzez stały kontakt z nami.
04

Bieżące zarządzanie

Na bieżąco prowadzimy Państwa apartament przez cały proces zarządzania. Po znalezieniu najemcy przygotowujemy nieruchomość na przyjazd gości, całodobowo dbamy o obsługę najmu i kompleksową opiekę nad gośćmi, nadzorujemy apartament i aktywnie reagujemy na ewentualne wydarzenia. Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami oraz gośćmi, co pozwala nam zbudować zaufanie. Po zakończeniu pobytu odbierzemy Waszą nieruchomość od najemcy, wcześniej dokładnie sprawdzając jej stan.

Naszym celem jest zapewnienie Ci sukcesu i maksymalnego zysku z Twojej inwestycji.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nami, chętnie omówimy szczegóły naszych usług i przedstawimy Ci nasze osiągnięcia w branży zarządzania nieruchomościami.

Często zadawane
pytania

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami nad Bałtykiem
Dane firmy:
BALTIC BEST APARTMENT SP. Z O.O.
KRS: 0001070012
NIP: 9252143011
REGON: 52697581700000
Adres: Ul. Brzozowa 8A, 67-106 Modrzyca

Baltic Best Apartment © 2023. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności
pl_PLPolski